• Wpisów: 24
  • Średnio co: 107 dni
  • Ostatni wpis: 7 lat temu, 15:33
  • Licznik odwiedzin: 28 103 / 2677 dni
 
xabi
 
Messi będzie rywalizował z Ronaldo nie tylko w lidze hiszpańskiej, ale także w prawdziwym świecie mody. Argentyńczyk chce bowiem stworzyć własną markę odzieżową ze sklepami na całym świecie. Portugalczyk już takową posiada.

Ronaldo bazuje na własnej rozpoznawalności i samodzielnie rozwija interes. Poszczególnymi sklepami zarządzają członkowie jego rodziny. Argentyńczyk chce to zrobić na większą skalę. Na dodatek jego partnerami biznesowymi mają być gwiazdy sportu, kina i muzyki.

Messi ma już zapewnione wsparcie Barcelony, klubu w którym występuje. To nie koniec. W Londynie jego partnerem będzie Frank Lampard, w Manchesterze Wayne Rooney, David Beckam w Los Angeles, raper Jay-Z w Nowym Jorku, natomiast Colin Farell w Dublinie. Tym samym żona Irlandczyka, Alicja Bachleda-Curuś będzie mogła określać się mianem wspólniczki Lionela Messiego. Będzie to niezwykłe połączenie świata filmu, sportu, muzyki i mody.

Wygląda na to, że przy takie plejadzie nie to będzie zwykła moda. To będzie prawdziwa moda skazana na sukces. Skala inwestycji musi budzić szacunek. Alicja natomiast pozna kolejne gwiazdy, tym razem sportowe.:)

Nie możesz dodać komentarza.